ACC přístupy - Elkosat servis prodej montáže opravy - praček myček kávovarů anténí a satelitní techniky.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zabezpečení
Domovní komunikační technologie
Digitální sytémy praktické řešení nejen pro bytové a panelové domy. Elegantní konstrukce, jednoduché ovládání, možnost řešení pro každý bytový dům a ne jen pro něj. Jak po stránce funkční, tak i finanční. Atmosféra pohodlí a moderního bydlení je zřejmá u vchodových dveří i v každém bytě. Jednotné harmonické řešení pro celý dům.

Tlačítková tabla modulární tlačítková tabla lze sestavit v různých velikostech od jednoho až po 60 účastníků, s kódovou klávesnicí až pro 3 000 účastníků. Lze tak snadno splnit i náročnější podmínky při instalaci v panelových domech. Tabla splní i s minimálním počtem komponent náročné požadavky na funkci a zároveň nabízí kvalitní design. Tabla lze instalovat pod omítku nebo na omítku se speciální krabicí, zajišťující stupeň krytí IP 54.

Domovní videotelefony k dispozici je videotelefon s hands-free ovládáním ve třech barevných variantách – bílá, stříbrná a černá. Displej je s úhlopříčkou 4,3“ a se šesti dotykovými tlačítky, přičemž jedno je volitelně programovatelné. Další zajímavé funkce jsou například interkom nebo přesměrování volání. Videotelefon lze instalovat na povrch, kde má výšku 24 mm. Při instalaci pod omítku, s přílušnou instalační krabicí, je pak výška nad povrchem pouze 7 mm. Přístroj umožňuje uložit v paměti 60 snímků příchozích návštěv.

Domovní audiotelefony audio telefon je v tradičním provedení se sluchátkem. Od běžných přístrojů jej odlišuje moderní design a dvě programovatelná tlačítka, využitelná například pro interkom nebo spínání osvětlení pro příchozí návštěvu. Jedná se o moderní dvouvodičový systém s konfigurovatelnou instalací a oživením.

Osvědčení výrobci
IP gateway
Pro spojení tlačítkových tabel s dotykovým displejem nebo lokální IP sítí. ComfortPanel pak pracuje jako videotelefon. Aplikace umožňuje použít smartphony nebo tablety (iOS, Android) jako bezdrátový videotelefon jak v rámci lokální WiFi sítě, tak i vzdáleně přes internet. Slouží též pro správu a konfiguraci modulů řízení přístupu a telefonní gatewaye.
       

Objednávkový formulář
 
TOPlist
All rights and copyrights reserved © 2002-2022 Elkosat technology
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky